تعمیران شبکه با در اختیار داشتن کادر فنی مجرب، فعالیت خودش را از سال 1390با هدف ارائه خدمات مشاوره، پشتیبانی فنی و تخصصی شبکه های Wireless، LAN، مخابراتی و ماهواره ای رو شروع کرده است.

تعمیران شبکه مرجعی برای پاسخگویی به نیازهای شما در زمینه تعمیرات تجهیزات شبکه ووایرلس است . ما در طول سال های فعالیت خود توانستیم به جایگاه مناسبی در ارائه خدمات تخصصی دست یابیم و با پایه های علمی، فنی و تجربی، جایگاه مناسبی برای خود در عرصه ی رقابت خدمات شبکه فراهم اوریم.

شما در تعمیران شبکه میتوانید یک تیم فنی قوی را تجربه کنید، که این یکی از بزرگترین دستاوردهای ما و یکی از مهم ترین عوامل تمایز ما نسبت به دیگران است که منجر به رضایت و اعتماد مشتریان  نسبت به تیم ما شده است. پس تلاش می‌کنیم تا اعتماد شما را به بزرگترین دارایی خودمان تبدیل کنیم.َ

 تعمیران شبکه  مفتخر است با داشتن بیش از یک دهه سابقه در زمینه تعمیرات محصولات شبکه و وایرلس بالاترین سطح رضایتمندی در بین مشتریان و همکاران را دارا باشد.

تعمیر مجصولات میکروتیک و یو بی ان تی و سیسکو و دیگر تجهیزات شبکه شامل مایکروویو، سوئیچ، روتر، مودم از جمله خدمات ارائه شده توسط تیم متخصص ما است و هدف آنها پوشش تمامی خدمات مربوط به شبکه و وایرلس با کیفیتی عالی است.

گارانتی دستگاه های تعمیر شده در  تعمیران  شامل چه خدماتی می شود؟

  • دستگاه تعمیر شده48 ساعت مهلت تست و یک ماه گارانتی تعمیر دارد اگر در این مدت مجدد به مشکل اولیه تعمیر بازگشت، مجدد دستگاه را تعمیر میکنیم.

شرایط استفاده از خدمات تعمیران چیست؟

  • دستگاه ها و تجهیزاتی که توسط شرکت تعمیر می‌شوند، به مدت 48 ساعت می توانند مهلت تست دارند
  • کلیه تجهیزات قبل از اقدام به تعمیر اعلام هزینه می شوند، در صورت تایید مشتری کار تعمیر اغاز می گردد.
  • همکاران پشتیبانی و خدمات ما از شنبه تا چهار شنبه از ساعت ۹ الی 16 آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.
  • اگر برای تعمیر محصولات نیاز به واردات قطعات از خارج از کشور باشد، با توجه به محدودیت های واردات، امکان دارد زمان تعمیر یا تعویض افزایش یابد.
  • مدت زمان تعمیر کالا بعد از تایید مشتری تا 24 ساعت بعد انجام میگیرد در صورت زمانبر بودن تعمیر حتما اعلام می داریم
  • کلیه خدمات نرم افزاری به صورت رایگان ارائه می شود.

برخی از خدمات قابل ارائه در این مرکز به شرح زیر می‌باشد:

وجه تمایز این مرکز خدماتی به دیگر واحدهای مشابه در کیفیت تعمیرات و تحویل سریع کالای تعمیری به مشتریان گرامی می باشد.

آدرس: تهران، سهروردی شمالی، نبش میرزایی زینالی غربی ، پلاک 92، واحد 1

شماره تماس: 88524366

فهرست